2022. gada 5.–6.septembrī Nursultanā, Kazahstānā, Robežu pārvaldības programma Centrālajā Āzijā (BOMCA 10) organizēja Nacionālās projektu vadības grupas (NPVG) sēdi.

 Sanāksmes mērķis ir pārskatīt Programmas īstenošanas gaitu gada laikā un noteikt plānus nākamajam periodam. Tikšanās piedalījās Programmas vadība, Eiropas Savienības pārstāvji, organizācijas, kas ir iesaistītas BOMCA 10 aktivitāšu īstenošanā, kā arī galvenie partneri, kas ir valsts iestādes un starptautiskās organizācijas.

Tikšanās laikā dalībnieki apliecināja abpusēju interesi par turpmāku auglīgu sadarbību, lai maksimāli palielinātu sasniegumus un pauda apņemšanos ievērot kopīgās prioritātes un koncentrēties uz gaidāmajiem pasākumiem. NPVG ir projektu īstenošanas vadības mehānisms valsts līmenī, kas nodrošina vispārēju pārraudzību un visu projekta plānošanas un īstenošanas aspektu koordināciju. Piecas sanāksmes Centrālāzijā norisināsies ar mērķi uzraudzīt projekta progresu un mērķu sasniegšanu, kā arī tas būs sākumpunkts sadarbības un partnerības veicināšanai ar beneficiāriem projekta īstenošanas posmā.

Sagatavoja:

Anželika Alika

VRS GP SSP Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļa

tālr. 67913535

e-pasts: Anzelika.Alika@rs.gov.lv