Sports
Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas komandas izcīnīja 10 kausus Kandavā

No 2023.gada 2.jūnija līdz 3.jūnijam Kandavas lauksaimniecības tehnikuma sporta stadionā norisinājās Iekšlietu ministrijas 2023.gada sporta sezonas noslēguma sacensības, kurās startēja 20 Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu komandas, tai skaitā Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas komandas.

Komandas tika sadalītas četrās grupās, lai savstarpēji sacenstos piecās disciplīnās: futbolā, volejbolā, strītbolā, automašīnas stumšanā un stafetē.

Valsts robežsardzes komanda kopvērtējumā savā grupā izcīnīja godalgoto 1.vietu, kā arī ieguva 1.vietu futbolā un volejbolā, 2.vietu stafetē un 3.vietu strītbolā.

Savukārt, Valsts robežsardzes koledžas komanda kopvērtējumā savā grupā ierindojās 3.vietā, izcīnot 1.vietu volejbolā, 2.vietu stafetē un 3.vietu strītbolā.

Turklāt, Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas apvienotā komanda ieguva 1.vietu komandu prezentāciju konkursā.

Iekšlietu ministrijas sporta sezonas noslēguma sacensības tiek rīkotas ar mērķi veicināt Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu nodarbināto vispārējo un speciālo profesionālo fizisko sagatavotību, sekmēt nodarbināto savstarpējās komunikācijas veicināšanu un sadarbības stiprināšanu viena resora ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova,

Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,

tālrunis 64603680, 26551139, e-pasts:diana.denisova@rs.gov.lv