Sports

Turpinoties Valsts robežsardzes (turpmāk - VRS) 2019.gada spartakiādei, š.g. 20.septembrī Rīgā, Šmerļa meža trasē tika organizētas VRS čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā.

VRS, VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas robežsargi veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, vīrieši (veterāni) - 1000 m, sievietes - 1000 m un sievietes (veterānes) - 1000 m.

Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu - VRS Ludzas pārvaldes komanda un 3.vietu - VRS Rīgas pārvaldes komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvaru izcīnīja Jurijs Halimons (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietā ierindojās Edgars Urtāns (VRS Ludzas pārvalde) un 3.vietā - Vjačeslavs Mihailovs (Valsts robežsardzes koledža).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā uzvarēja Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu izcīnīja Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Sandris Balinskis (VRS Ventspils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā 1.vietā ierindojās Monta Priedola (Valsts robežsardzes koledža), 2.vietā - Zanda Mihailova (VRS Viļakas pārvalde) un 3.vietā - Sandra Dervinika (Valsts robežsardzes koledža).

Individuāli sieviešu - veterānu grupā uzvarēja Tatjana Tarasova (VRS Aviācijas pārvalde), 2.vietā ierindojās Līga Endlere (VRS) un 3.vietā - Agrita Kliģe (VRS Ludzas pārvalde).