Sports

Turpinoties Valsts robežsardzes 2019.gada čempionātam, š.g. 8.maijā Valsts robežsardzes (VRS), VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas (VRK) sportisti sacentās peldēšanā un dienesta trīscīņā. Sacensības norisinājās VRK Profesionālās un taktiskās apmācības centrā.

Komandu vērtējumā VRS čempionāta sacensībās peldēšanā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu - VRS Rīgas pārvaldes komanda, 3.vietu - VRS Ventspils pārvaldes komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Aleksejs Suhorukovs (VRS Rīgas pārvalde), 2.vietu ieguva Marians Žukovs (VRK), 3.vietu - Valentīns Kuprijanovs (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu - veterānu grupā (dzimuši 1978.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Andrejs Isakovs (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Juris Krūmiņš (VRS Ventspils pārvalde), 3.vietu - Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Līga Endlere (VRS), 2.vietu ieguva Antra Kalvāne (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Nadežda Motivāne (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu - veterānu grupā (dzimušas 1983.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Līga Endlere (VRS), 2.vietu - Antra Kalvāne (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Ligita Gertnere (VRS Ventspils pārvalde).

Pēc sacensību nolikuma VRS čempionāta sacensības dienesta trīscīņā notika trīs disciplīnās: peldēšanā, vieglatlētikas krosā un ātršaušanā ar nemodificētu dienesta pistoli.

Komandu vērtējumā VRS čempionāta sacensībās dienesta trīscīņā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietā ierindojās VRS Rīgas pārvaldes komanda, 3.vietā - VRS Ludzas pārvaldes komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Vjačeslavs Mihailovs (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu - Edgars Urtāns (VRS Ludzas pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu - veterānu grupā (dzimuši 1978.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu - Sandris Balinskis (VRS Ventspils pārvalde).

Sveicam sportistus ar iegūtajām godalgām!