Sports
Robežsargi uzrāda augstus rezultātus Valsts robežsardzes čempionāta sacensībās peldēšanā un dienesta trīscīņā

12.maijā Rēzeknē, Valsts robežsardzes koledžā aizvadītas Valsts robežsardzes čempionāta sacensības peldēšanā un dienesta trīscīņā, kurās sacentās VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas sportisti.

Sacensībās peldēšanā visiem peldētājiem tika paredzēta distance – 100 m. Ņemot par pamatu labākos rezultātus tika noskaidroti uzvarētāji individuāli, savukārt, komandu vērtējumā ieskaitīja trīs labākos rezultātus no vīriešu grupas, vienu labāko no vīriešu – veterānu un sieviešu grupām.

Sacensībās peldēšanā komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu - Ludzas pārvaldes komanda un 3.vietu - Aviācijas pārvaldes komanda.

Individuāli vīriešu grupā uzvarēja Aleksejs Suhorukovs (Rīgas pārvalde), 2.vietu ieguva Marians Žukovs (Ludzas pārvalde) un 3.vietu - Pāvels Goranskis (Rīgas pārvalde).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā 1.vietā ierindojās Marians Žukovs (Ludzas pārvalde), 2.vietā - Pēteris Zaķis (Ventspils pārvalde) un 3.vietā - Ainārs Mizāns (Daugavpils pārvalde).

Individuāli sieviešu grupā uzvarēja Nadežda Motivāne (Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Olga Prokopkina (Ludzas pārvalde) un 3.vietu - Elina Rogovska (Valsts robežsardzes koledža).

Individuāli sieviešu - veterāņu grupā 1.vietā ierindojās Līga Pujāte (Rīgas pārvalde), 2.vietā - Jeļizaveta Puzāne (Ludzas pārvalde) un 3.vietā - Evita Baraņņika (Viļakas pārvalde).

Sacensības dienesta trīscīņā notika trīs disciplīnās: peldēšanā, vieglatlētikas krosā un ātršaušanā ar nemodificētu dienesta pistoli. Individuālajā vērtējumā uzvarētāji tika noteikti pēc labākiem rezultātiem trīs disciplīnās, savukārt, komandu vērtējumā ieskaitīja piecus labākos rezultātus trīs disciplīnās, respektīvi, trīs labākos vīriešu grupas rezultātus, vienu labāko vīriešu – veterānu un sieviešu grupas rezultātu.

Sacensībās dienesta trīscīņā godalgoto 1.vietu izcīnīja Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietā ierindojās Rīgas pārvaldes komanda un 3.vietā – Ludzas pārvaldes komanda.

Individuāli vīriešu grupā 1.vietu ieguva Vitālijs Glods (Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Sergejs Fuņikovs (Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Pāvels Goranskis (Rīgas pārvalde).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Marians Žukovs (Ludzas pārvalde), 2.vietu - Pjotrs Krukovskis (Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Ainārs Mizāns (Daugavpils pārvalde).

Individuāli sieviešu grupā uzvarēja Olga Prokopkina (Ludzas pārvalde), 2.vietu ieguva Sandra Dervinika (Valsts robežsardzes koledža) un 3.vietu - Nadežda Motivāne (Daugavpils pārvalde).