Sports

Š.g. 6.septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā „Janopole" norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātā un Valsts robežsardzes čempionāta sacensības orientēšanās sportā.

Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensībās orientēšanās sportā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Olga Pavārniece (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Zanda Mihailova (VRS Viļakas pārvalde), 3.vietu - Agnese Japiņa (Valsts robežsardzes koledža).

Individuālajā vērtējumā sieviešu - veterāņu grupā uzvarēja Inga Dukure (VRS Rīgas pārvalde), 2.vietu ieguva Agrita Kliģe (VRS Ludzas pārvalde), 3.vietu - Sandra Semjonova (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā 2.vietu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), savukārt vīriešu - veterānu grupā 3.vietu ieguva Raitis Briedis (VRS Rīgas pārvalde).

Valsts robežsardzes čempionāta sacensībās orientēšanās sportā komandu vērtējumā 1.vietu ieguva VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu - Valsts robežsardzes koledžas komanda un 3.vietu - VRS Ludzas pārvalde.

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Olga Pavārniece (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Inga Dukure (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Zanda Mihailova (VRS Viļakas pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Konstantins Bogdanovs (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu - Andis Maisiņš (VRS Ventspils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu - veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Raitis Briedis (VRS Rīgas pārvalde), 2.vietu ieguva Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Dainis Silickis (VRS Ludzas pārvalde).