Jaunumi
plakāts

Valsts robežsardze aicina līdz 23. janvārim pievienoties savai komandai Latvijas Republikas pilsoņus vecumā līdz 40 gadiem, kuriem ir iegūta vismaz 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnes vai civilās un militārās aizsardzības vai humanitārās zinātnes (valodu grupa) izglītības tematiskajā jomā.

Atjaunoties dienestā Valsts robežsardzē tiek aicināti arī tie, kuri ir vecāki par 40 gadiem un kuru izdienas laiks Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē, vai jebkura militārā dienesta izdienas stāžs nav mazāks par 10 gadiem.

Valsts robežsardze piedāvā atbildīgu un interesantu darbu Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, iespēju piedalīties Eiropas robežu un krasta apsardzes kopīgajās operācijās, kā arī profesionālu izaugsmi un attīstības iespējas.

Dienestam nepieciešamās  apmācības tiks nodrošinātas par valsts budžeta līdzekļiem. Apmācību laikā tiek nodrošināta dzīvošana Valsts robežsardzes koledžas dienesta viesnīcā, kā arī maksāta atlīdzība.

Vairāk informācijas lasi - šeit

Sagatavoja:

Dana kokoreviča

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67913516, mob. 26450351

e-pasts: dana.kokorevica@rs.gov.lv