Sports

Aizvadītās nedēļas nogalē 9. - 10.oktobrī Ādažu poligonā notika „Latvijas kauss" (lietišķajā šaušanā) noslēdzošais 3.etaps.

Divu etapu labākie rezultāti tika iekļauti individuālajā vērtējumā. Startējot šajās sacensībās, Valsts robežsardzes komandas dalībnieki izcīnīja vairākas godalgotas vietas.

13 komandu konkurencē vingrinājumā „DP-4" Valsts robežsardzes komanda izcīnīja 1.vietu. Labākos rezultātus komandas vērtējumā uzrādīja:

Edgars Urtāns (Ludzas pārvalde), Ivans Iščenko (Ludzas pārvalde), Vitālijs Ščolkins (Ludzas pārvalde), Edīte Barsova (Viļakas pārvalde).

• Sanita Ļahnoviča (Ludzas pārvalde) izcīnīja 2.vietu

Vitālijs Ščolkins (Ludzas pārvalde), Ivans Iščenko (Ludzas pārvalde), Edgars Urtāns (Ludzas pārvalde) un Edīte Barsova (Viļakas pārvalde).

Individuāli:

• Vitālijs Ščolkins (Ludzas pārvalde) izcīnīja 1.vietu

• Edīte Barsova (Viļakas pārvalde) izcīnīja 2.vietu
  • Sanita Ļahnoviča (Ludzas pārvalde) izcīnīja 3.vietu

Edīte Barsova (Viļakas pārvalde) gada laikā vingrinājumā „DP-3” ir izpildījusi sporta meistara normatīvu jau otro reizi, līdz ar ko viņai piešķirts sporta meistara nosaukums.

8 komandu konkurencē vingrinājumā „ATŠ-5" Valsts robežsardzes komanda izcīnīja 3.vietu. Labākos rezultātus komandas vērtējumā uzrādija:

Ivans Iščenko (Ludzas pārvalde), Viktors Tiršs (Ludzas pārvalde), Iļja Kņazevs (Ludzas pārvalde) un Edīte Barsova (Viļakas pārvalde))

Individuāli

Edīte Barsova (Viļakas pārvalde) izcīnīja 3.vietu.

11 komandu konkurencē vingrinājumā „Snaiperis" Valsts robežsardzes komanda  (Aviācijas pārvalde) izcīnīja 5.vietu.

Valsts robežsardzes izlases komandas treneris Pēteris Olksna.