Sports
Aizvadītas  džudo sacensības

Šā gada 20. maijā par godu Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes 15. gadadienai Valsts robežsardzes koledžā  notika džudo sacensības, kuras kopā pulcēja 55 jauniešus no Rīgas, Valkas, Ludzas un Rēzeknes.

Sacensības ar uzrunu atklāja Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Andrejs Kasatkins, kurš pateicās par ierašanos un aicināja drošsirdīgi pieņemt jebkuru izaicinājumu, kas jauniešiem nākotnē palīdzētu izaugt kā spēcīgām personībām un sekmēt sportiskās iemaņas.


Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, kā ari ar diplomiem nominācijās -“skaistākais metiens” un “cīņasspars”.

Apsveicam džudistus:

1.vieta – Nils Dudelis, Kārlis Krams, Daniels Kuzmins, Milāns Rastenis, Mareks Bondarenko, Nils Ulass, Roberts Piebalgs, Raita Pickule, Eduards Petenoks, Maksimilians Jačenkovs, Haralds Šubrovskis.

2.vieta – Kristaps Brics, Daniels Ratnieks, Rinalds Naruševičs, Kirils Romaņuks, Janeks Jevsikovs, Rihards Matvejenko, Gustavs Markuss Remicāns, Ksenija Čerkovska, Santa Ruņģe, Timurs Kasatkins, Damīrs Lācis.

3.vieta – Markuss Mickans, Leons Čiževskis, Kirils Ševciks, Emīls Podberzkis, Kirils Žižņevskis, Vladimirs Semjonovs, Gabriels Kukjans, Emīls Dudelis, Jaroslavs Mencis, Alans Solovjovs, Daniels Dudelis.

Šajās sacensības ikvienam dalībniekam bija lieliska iespēja  iegūt jaunu pieredzi, mēroties spēkiem, iepazīties ar sacensību norises kārtību un noteikumiem, kā arī kopumā pavadīt dienu sportiskā gaisotnē.

Valsts robežsardzes Aviācijas pārvalde pateicas visiem dalībniekiem, viņu treneriem un ģimenēm par dalību sacensībās un tic, ka džudo sports ar katru gadu attīstīsies arvien vairāk un pulcēs arvien lielāku dalībnieku skaitu!

Sagatavoja:

Ginta Skangale

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļa.

tālr. 67075617

e-pasts: ginta.skangale@rs.gov.lv