Statuss:
Īstenošanā

No 25. līdz 27.jūlijam norisinājās Robežu pārvaldības Centrālajā Āzijā - 9.fāzes (turpmāk-BOMCA 9) projekta vizīte. Tās ietvaros realizēja projekta pasākumu "Apmācību vizīte uz Eiropas Savienības dalībvalsti", kuru organizēja BOMCA 9 projekta II komponentes līderis - Latvijas Valsts robežsardze.

Ar mērķi iepazīties ar labāko Latvijas Republikas iestāžu pieredzi un izveidotajiem mehānismiem valsts robežas demarkācijas un delimitācijas jautājumos, Valsts robežsardzē tika uzņemtas Uzbekistānas un Turkmenistānas valsts pārvaldes iestāžu pārstāvju delegācijas, kuru pienākumos ir organizēt darbu un personīgi piedalīties izveidotajās starpvalstu demarkācijas grupās. Vizītes laikā apmeklēja LR Ārlietu ministriju, Valsts Zemes dienestu, IeM Nodrošinājuma valsts aģentūru, Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūru, kā arī iepazinās ar demarkācijas un delimitācijas darba praktiskajiem aspektiem uz Latvijas-Krievijas-Baltkrievijas robežu krustpunkta „Ņeverica".

Informāciju sagatavoja:

Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste,

tālr. 67075617, mob. 20364206,

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv