Jaunumi
FOTO: VRS Daugavpils pārvaldes gada atskaites sanāksmes dalībnieki

Piektdien, 23.februārī, Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldē notika Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes 2023. gada darbības rezultātu izvērtēšanas sanāksme.

Sanāksmes laikā pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Raimonds Kublickis informēja klātesošos par Valsts robežsardzes 2023.gada darbības rezultātiem un prioritārajiem uzdevumiem 2024.gadam. Savā atskaitē pulkvežleitnants Raimonds Kublickis  klātesošajiem uzsvēra, ka pārvalde sekmīgi izpildījusi 2023.gadā noteiktos uzdevumus, īpašu uzmanību pievēršot dienesta organizācijai un izpildei pastiprinātās robežapsardzības sistēmas darbības režīma apstākļos.

Noslēdzot Valsts robežsardzes Daugavpils rezultatīvo darbības rezultātu atskaiti, pulkvežleitnants Raimonds Kublickis prezentēja 2024.gada uzdevumus. Nosakot prioritātes 2024.gadam priekšnieks uzsvēra, ka pārvaldei 2024.gadā jāturpina ātri un profesionāli reaģēt uz joprojām saspringto situāciju nelegālās imigrācijas jomā. Svarīgs nosacījums minētā uzdevuma realizēšanā ir augsti motivēts, saliedēts un profesionāli sagatavots personāls, tāpēc ir jāturpina personāla apmācība un izglītošana.

Noslēdzot prezentāciju, pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants R.Kublickis pateicās personālam par ieguldīto darbu un attieksmi, veicot uzticētos dienesta pienākumus.

Pēc Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes 2023.gada darbības rezultātu prezentācijas klātesošos uzrunāja Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts. Savā uzrunā Valsts robežsardzes priekšnieks uzsvēra, ka 2023.gadā Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldei bija uzticēti vissarežģītākie uzdevumi, kurus Daugavpils pārvalde izpildīja profesionāli un visaugstākajā līmenī. Par priekšzīmīgu dienestu, izrādīto centību un iniciatīvu, kā arī teicamiem dienesta pienākumu izpildes rezultātiem 2023.gadā Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts pasniedza apbalvojumus Daugavpils pārvaldes amatpersonām.

Jāatzīmē, ka sanāksmes laika plkst. 8.00, solidarizējoties ar ukraiņu tautu, Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes amatpersonas ieturēja klusuma brīdi, tādejādi izrādot cieņu Ukrainai, skaidri paužot nosodījumu Krievijas bruņoto spēku aizsāktajai brutālajai pilna mēroga militārajai agresijai Ukrainā.

Sagatavoja:

Inga Bēķe

Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes priekšnieka palīdze

tālr.: 65403704, mob.: 26443647

 e-pasts: pr_paligs@rs.gov.lv

FOTO: 

R.Stašāns, VRS DAP