Vizītes un tikšanās
FOTO: Turcijas delegācijas vizīte VRS Daugavpils pārvaldē

Ceturtdien, 15. februārī, Turcijas vēstniecības delegācija apmeklēja Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldi.

Turcijas delegāciju pārstāvēja Turcijas Republikas vēstniece Latvijas Republikā V.E. Şule Öztunç, vēstnieces padomdevējs Özlem Hersan un Konsulārās nodaļas vadītājs Abdulhakim Altunkaya.

Vizītes laikā VRS Daugavpils pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Raimonds Kublickis un VRS Daugavpils pārvaldes Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta galvenais inspektors Vladimirs Šersts sniedza Turcijas vēstniecības delegācijai ieskatu par Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes uzdevumiem, darba rezultātiem, riskiem, sadarbības jautājumiem un tehniskajiem līdzekļiem. Tāpat puses apsprieda Lukašenko režīma hibrīduzbrukumu Eiropas Savienības ārējai robežai un tā ietekmi uz Latvijas valsts robežu drošību.

Turcijas delegācija apskatīja VRS Daugavpils pārvaldes Piedrujas robežapsardzības nodaļu, kā arī VRS Daugavpils pārvaldes Pāternieku I kategrijas robežkontroles punktu.

Sagatavoja:

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Strarptautiskās sadarbības pārvaldes Starptautiskās sadarbības un protokolu nodaļa

FOTO: R.Stašāns, VRS DAP