Vizītes un tikšanās
FOTO: VRS un NBS vadības tikšanās

Trešdien, 30. jūnijā, notika Valsts robežsardzes priekšnieka ģenerāļa Gunta Pujāta un Nacionālo bruņoto spēku komandiera ģenerālleitnanta Leonīda Kalniņa darba tikšanās.

Sanāksmes ietvaros Valsts robežsardzes priekšnieks un Nacionālo bruņoto spēku komandieris apmeklēja Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldi, kur pārrunāja Valsts robežsardzes un Nacionālo bruņoto spēku integrāciju, sadarbību uz “zaļās” robežas un imigrācijas kontrolē, dalību kopīgās apmācībās, Valsts robežsardzes iesaisti meklēšanas un glābšanas (SAR) dežūrās, kā arī valsts drošības riskus.

Tāpat tikšanās laikā tika apsekots Latvijas-Krievijas valsts robežas posms Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Opoļu robežapsardzības nodaļā.

Savukārt tikšanās noslēgumā, kas norisinājās Valsts robežsardzes koledžas mācību centrā “Janapole” tika pārrunāta informatīvā ziņojuma “Par materiāltehnisko līdzekļu iegādes apjomu un nodošanu Iekšlietu ministrijai” izpildes gaita, kā arī Valsts robežsardzes dalība Nacionālās Aizsardzības akadēmijas praktiskajās nodarbībās “Vasaras lauka nometne”.

Sagatavoja:

Jolanta Babiško

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67075617, mob. 20364206

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv