Informācija presei
FOTO: VRS labākā darbinieka apbalvojums

Piektdien, 9. februārī, Valsts robežsardzes koledžā notiks Valsts robežsardzes 2023. gada darbības rezultātu izvērtēšanas sanāksme.

Sanāksmē Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts klātesošos – Valsts robežsardzes un teritoriālo pārvalžu struktūrvienību amatpersonas, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, informēs par Valsts robežsardzes 2023. gada darbības rezultātiem un 2024. gada darbības prioritātēm.

Pasākuma laikā klātesošos uzrunās arī Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

Par kvalitatīvu Valsts robežsardzei noteikto uzdevumu izpildi, izrādīto iniciatīvu, centību un personīgo ieguldījumu teicamā dienesta plānošanā, organizēšanā un izpildē tiks nosaukti un apbalvoti 2023. gada labākie robežsargi 10 nominācijās.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties Valsts robežsardzes 2023. gada darbības izvērtēšanas sanāksmē, kas notiks šā gada 9. februārī plkst. 11.00 (žurnālistu ierašanās uz plkst. 10.50) Valsts robežsardzes koledžā (Rēzeknē, Zavoloko ielā 8). Par dalību lūdzam informēt iepriekš VRS GP Stratēģiskās attīstības un  sabiedrisko attiecību nodaļu (Kristīne Pētersone, mob. 28364592, e-pasts:  mediji@rs.gov.lv)

Sagatavoja:

Jolanta Babiško

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67075617, mob. 20364206

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv