Informācija presei
Par viltotu dokumentu izmantošanu sodīts Baltkrievijas pilsonis

Ceturtdien, 16. februārī Valsts robežsardzes koledžā notiks Valsts robežsardzes 2022. gada darbības rezultātu izvērtēšanas sanāksme.

Sanāksmē Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts klātesošos – Valsts robežsardzes un teritoriālo pārvalžu struktūrvienību amatpersonas, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, informēs par Valsts robežsardzes 2022. gada darbības rezultātiem un 2023. gada darbības prioritātēm.

Pasākuma laikā klātesošos uzrunās arī iekšlietu ministrs Māris Kučinskis un Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, kā arī par personīgo iniciatīvu un ieguldījumu Valsts robežsardzes uzdevumu izpildē tiks nosaukti un apbalvoti 2022. gada labākie robežsargi 10 nominācijās, kā arī atzīmēti VRS teritoriālo pārvalžu komandu sasniegumi Valsts robežsardzes 2022. gada spartakiādē.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties Valsts robežsardzes 2022. gada darbības izvērtēšanas sanāksmē, kas notiks šā gada 16. februārī plkst. 10.30 Valsts robežsardzes koledžā (Rēzeknē, Zavoloko ielā 8). Par dalību lūdzam informēt iepriekš VRS GP Stratēģiskās attīstības un  sabiedrisko attiecību nodaļu (Kristīne Pētersone, mob. 28364592, e-pasts:  mediji@rs.gov.lv)

Sagatavoja:

Ginta Skangale

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļa.

tālr. 67075617

e-pasts: ginta.skangale@rs.gov.lv