Statistika

Trešdien, 3. martā, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 36 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti seši robežpārkāpēji, tajā skaitā uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti četriem ārzemniekiem. Grebņevas un Terehovas robežkontroles punktā konstatēti četri pilsoņi, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks) Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 29 personām – astoņiem Latvijas, vienam Krievijas, vienam Igaunijas, diviem Lietuvas, vienam Indijas, diviem Kosovas, vienam Moldovas, diviem Polijas, trīs Rumānijas, diviem Somijas un sešiem Ukrainas pilsoņiem.


Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu vienam Baltkrievijas pilsonim.

Sagatavoja:

Jolanta Babiško

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67075617, mob. 20364206

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv