Statistika

Trešdien, 27. janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 42 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti divi robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta vienam ārzemniekam. Terehovas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Krievijas pilsonim, jo ārzemniekam ir spēkā liegums ieceļot un uzturēties Šengenas zonas valstu teritorijā. Persona atgriezta uz izceļošanas valsti.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 36 personām – diviem Igaunijas, vienam Krievijas, diviem Kosovas, astoņiem Rumānijas, diviem Uzbekistānas, vienam Ukrainas, vienam Kazahstānas, sešiem Latvijas, vienam Polijas, vienam Baltkrievijas, deviņiem Lietuvas un diviem Bulgārijas pilsoņiem.


Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu četrām personām – diviem Lietuvas, vienam Latvijas un vienam Krievijas pilsonim.

Sagatavoja:

Jolanta Babiško

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67075617, mob. 20364206

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv