Statistika

2020. gada 18. novembris uz valsts robežas un valsts iekšienē

Trešdien, 18. novembrī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 10 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti divi robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta diviem ārzemniekiem. Terehovas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Irānas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, savukārt Grebņevas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Krievijas pilsonim, jo ārzemniekam ir spēkā liegums ieceļot un uzturēties Šengenas zonas valstu teritorijā. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti vienam Uzbekistānas pilsonim.


Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības septiņas personas – divus Baltkrievijas, divus Latvijas, vienu Krievijas, vienu Kazahstānas un vienu Ukrainas pilsoni.

Sagatavoja:

Jolanta Babiško

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67075617, mob. 20364206

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv