Statistika

Otrdien, 1. decembrī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 15 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti divi robežpārkāpēji, tajā skaitā konstatēts viens ārzemnieks ar viltotiem dokumentiem. Pāternieku robežkontroles punktā konstatēts viens no Latvijas izceļojošs Ukrainas pilsonis, kurš robežsargiem uzrādīja viltotu Ukrainas transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess. Kriminālprocesa ietvaros viltotais dokuments izņemts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti divām personām – vienam Ukrainas un vienam Polijas pilsonim.


Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas  šķērsot robežu 11 personām – pieciem Baltkrievijas, diviem Igaunijas, vienam Latvijas, vienam Lietuvas, vienam Krievijas un vienam Polijas pilsonim.

Sagatavoja:

Jolanta Babiško

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67075617, mob. 20364206

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv