Vizītes un tikšanās
FOTO: Ārvalstu pārstāvniecību delegācijas apmeklē Valsts robežsardzi

Ceturtdien, 22. februārī, norisinājās ārvalstu pārstāvniecību delegāciju vizīte Valsts robežsardzes koledžā (VRK) un Valsts robežsardzes (VRS) teritoriālajās pārvaldēs, kurā piedalījās 17 dažādu Eiropas valstu, Eiropas Komisijas, Ārlietu ministrijas pārstāvji un VRS priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts.

Vizītes laikā VRK ārvalstu delegācijas iepazīstināja ar VRK darbību, kā arī viesiem parādīja koledžas auditorijas, muzeju, Profesionālās un taktiskās apmācības centru un Kinoloģijas dienesta Kinoloģijas centru, kurā viesiem demonstrēja suņu apmācību procesu.

Ārvalstu pārstāvniecību delegācijas uzņemtas arī VRS Ludzas pārvaldes Opoļu robežapsardzības nodaļā, kur viesi apskatīja nodaļas dežūrtelpas, tehniskos līdzekļus un bruņojumu, video novērošanas sistēmas laboratorijas un žogu uz Latvijas – Krievijas robežas. Tāpat viesi apmeklēja arī VRS Ludzas pārvaldes Terehovas I kategorijas robežkontroles punktu.

Noslēgumā delegāciju pārstāvji devās uz VRS Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldi, kur viņiem pastāstīja par pārvaldes ikdienas darbību un parādīja aprīkojumu.

Pasākuma laikā ārvalstu pārstāvniecību delegācijas pateicās VRS priekšniekam ģenerālim Guntim Pujātam un VRS amatpersonām par sadarbību, sniegto informācijas un vērtīgo pieredzes apmaiņu.

Sagatavoja:

Jolanta Babiško

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

tālr. 67075617, mob. 20364206

e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv