Datums 1. septembris, 2021 – 30. decembris, 2021
Laiks9.00–16.00
Vieta tiešsaistē
FOTO: imigrācijas kontrole

Valsts robežsardze aicina skolēnus kopā ar skolotājiem piedalīties virtuālajās mācību ekskursijās, kuru ietvaros varēs iepazīties ar daudzveidīgo robežsarga profesiju. Virtuālo ekskursijas laikā robežsargi no dažādām struktūrvienībām pastāstīs par savu darba specifiku, parādīs dienesta ikdienas gaitas, kā arī atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Lai pieteiktos Valsts robežsardzes rīkotajai virtuālai mācību ekskursijai, skolotājam jādodas uz Valsts robežsardzes profilu Ēnu dienas tīmekļvietnē https://enudiena.lv/apskatit/enu-devejs/675 un sadaļā “Ekskursijas” jāpiesakās ekskursijai, ievadot nepieciešamo informāciju. Tuvākajā laikā sazināsimies ar ekskursijas pieteicēju, lai sarunātu virtuālās ekskursijas datumu un laiku.

Maijā norisinājās pirmās ekskursijas “Robežsarga profesija (imigrācijas kontroles jomā uz sauszemes)” un "Robežsarga profesija (robežpārbaude lidostā)", taču jau septembrī papildināsim virtuālo ekskursiju piedāvājumu ar citām profesijas jomām, lai iepazītos ar robežsargiem ostā un citās robežšķērsošanas vietās, tāpat ieskatīsimies, kā notiek “zaļās” robežas uzraudzība, jūras robežas uzraudzība un robežas uzraudzība no gaisa, kā arī ielūkosimies mūsu kinologu un Speciālo operāciju dienesta “Sigma” inspektoru dinamiskajā dienestā! Virtuālās mācību ekskursijas pēc pieprasījuma rīkosim visu mācību gadu.

Padari savu mācību stundu interesantāku!

Tiekamies septembrī!