2015. gada 3. augusts
Uz sākumu >  >

 

Pierobežas režīmsAtbilstoši Ministru kabineta noteikumiem gar ārējo Latvijas Republikas sauszemes robežu ir noteikta ne vairāk kā 2 kilometri plata pierobežas josla (skatīt zemāk).

Personām, kuras sasniegušas 15 gadu vecumu, lai uzturētos pierobežas joslā, ir nepieciešama Valsts robežsardzes izsniegta speciālā caurlaide.

Caurlaide nav nepieciešama:

1) ja persona deklarējusi dzīvesvietu attiecīgajā novadā, pagastā vai pilsētā, kur ir noteikta pierobežas josla;

2) ja persona pārvietojas pa valsts autoceļu, kas šķērso pierobežas joslu;

3) ja valsts pārvaldes iestādes vai pašvaldības amatpersona (darbinieks) pilda dienesta (amata) pienākumus pierobežas joslā.

Tiek izsniegtas pastāvīgās un terminētās speciālās caurlaides.

Speciālo caurlaidi var pieprasīt un saņemt, izmantot e-pakalpojumu vienotajā pakalpojumu portālā www.latvija.lv vai arī ar iesniegumu  griezties jebkurā Valsts robežsardzes struktūrvienībā. Iesnieguma paraugs terminētās vai pastāvīgās caurlaides saņemšanai.

 

 

 

http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Aluksnes-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Vilakas-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Baltinavas-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Karsavas-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Ciblas-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Ludzas-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Zilupes-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Dagdas-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Kraslavas-novads.gif http://www.rs.gov.lv/bildes_upl/Daugavpils-novads.gif
Jūs esat 012046683 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2015.07.31

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075617, 67075739, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;