2015. gada 28. jūlijs
Publiskie pakalpojumi
 

 

Valsts robežsardzes sniegto maksas pakalpojumu cenrādis

 

Speciālās caurlaides

Personām, kuras sasniegušas 15 gadu vecumu, uzturoties pierobežas joslā gar Latvijas Republikas – Krievijas Federācijas valsts robežu un Latvijas Republikas – Baltkrievijas Republikas valsts robežu, ir nepieciešama speciālā caurlaide, izņemot, ja persona ir deklarējusi dzīvesvietu minētajā teritorijā, persona pārvietojas pa valsts autoceļiem, kas šķērso minēto teritoriju, vai persona (valsts iestādes darbinieks (amatpersona)) veic dienesta pienākumus minētajā teritorijā.

Tiek izsniegtas pastāvīgās un terminētās speciālās caurlaides.

Speciālo caurlaidi var pieprasīt un saņemt, izmantot e-pakalpojumu vienotajā pakalpojumu portālā www.latvija.lv vai arī ar iesniegumu  griezties jebkurā Valsts robežsardzes struktūrvienībā. Iesnieguma paraugs terminētās vai pastāvīgās caurlaides saņemšanai.

Lasīt vairāk - Pierobežas režīms >>>

Uz publisko pakalpojumu katalogu >>> 

 

 

Kuģošanas līdzekļu reģistrācijas izziņas 

Saskaņā ar Latvijas Republikas valsts robežas likuma 17.pantu iekšējos ūdeņos, pa kuriem noteikta ārējā robeža, atļauta tikai tādu kuģošanas līdzekļu un transportlīdzekļu izmantošana, kas ir reģistrēti valsts reģistros normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā vai Valsts robežsardzē (kuģošanas līdzekļi un transportlīdzekļi, kas nav pakļauti obligātai reģistrācijai valsts reģistros).

Kuģošanas līdzekļu un transportlīdzekļu izmantošana, zveja, makšķerēšana, peldēšanās un citas darbības iekšējos ūdeņos, pa kuriem noteikta ārējā robeža, atļautas tikai laikposmā no saullēkta līdz saulrietam.

Kārtību, kādā Valsts robežsardze reģistrē kuģošanas līdzekļus un transportlīdzekļus, kas tiek izmantoti iekšējos ūdeņos, pa kuriem noteikta ārējā robeža, nosaka Ministru kabineta 2010.gada 10.augusta noteikumi Nr.743 ,,Kārtība, kādā Valsts robežsardze reģistrē kuģošanas līdzekļus un transportlīdzekļus, kas tiek izmantoti iekšējos ūdeņos, pa kuriem noteikta ārējā robeža".

Valsts robežsardze personām izsniedz pastāvīgās un terminētās reģistrācijas izziņas.
Pastāvīgo reģistrācijas izziņu izsniedz, ja kuģošanas līdzekļa vai transportlīdzekļa īpašnieks (valdītājs) pierobežas joslā ir deklarējis dzīvesvietu vai viņam pieder nekustamais īpašums pierobežas joslā.

Pastāvīgo reģistrācijas izziņu izsniedz bez termiņa ierobežojuma.

Terminēto reģistrācijas izziņu izsniedz personai, ja tā vēlas izmantot kuģošanas līdzekli vai transportlīdzekli zvejai, makšķerēšanai, peldēšanās vai citām darbībām iekšējos ūdeņos, pa kuriem noteikta ārējā robeža uz noteiktu laiku.

Terminēto reģistrācijas izziņu izsniedz uz iesniegumā norādīto laiku, bet ne ilgāk kā uz vienu gadu.

Lai saņemtu reģistrācijas izziņu kuģošanas līdzekļa vai transportlīdzekļa īpašnieks (valdītājs) iesniedz iesniegumu pastāvīgās reģistrācijas izziņas vai terminētās reģistrācijas izziņas saņemšanai jebkurā Valsts robežsardzes struktūrvienībā.
  

 

Dokumentu tehniskās ekspertīzes

Saskaņā ar Ministru kabineta 2007.gada 13. novembra noteikumiem Nr.753 "Noteikumi par tiesu ekspertīžu iestāžu sarakstu" Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Ekspertīžu dienests ir noteikts par tiesu ekspertīžu iestādi, kura balstoties uz "Tiesu ekspertu likuma" un "Civilprocesa likuma" veic dokumentu tehniskās ekspertīzes. Dokumentu tehniskās ekspertīzes saņēmējs var būt gan fiziska, gan juridiska persona kā civilprocesa dalībnieks. Tas ir maksas pakalpojums, kura laikā tiek veikta dokumentu rekvizītu, kā arī ar poligrāfisko un pavairošanas tehniku izgatavotās produkcijas izpēte.
 
   

 

Izziņa par robežšķērsošanu

Izziņu par robežšķērsošanu var saņemt:

1) Fiziska persona - par sevi un saviem bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem;

2) viņas pilnvarota persona, kā arī likumiskais pārstāvis - par personu, kas atrodas viņa aizbildnībā vai aizgādnībā;

3) Juridiska persona - par tās valdījumā esošu transportlīdzekli;

4) Valsts policija, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Valsts ieņēmumu dienests, prokuratūra, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, Drošības policija, Militārās izlūkošanas un drošības dienests, Satversmes aizsardzības birojs, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments un Latvijas Republikas diplomātiskās un konsulārās pārstāvniecības, citas valsts un pašvaldību iestādes - savu funkciju veikšanai.

Izziņas saņemšanai Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē, personīgi vai nosūtot pa pastu, jāiesniedz iesniegums par izziņas pieprasīšanu.  

Uz publisko pakalpojumu katalogu >>>

 

 

VRK Sporta mācību centra piedāvātie pakalpojumi

Valsts robežsardzes koledža piedāvā privātpersonām un organizācijām apmeklēt Valsts robežsardzes koledžas Sporta mācību centru (peldbaseinu, sporta zāli, cīņu zāli, trenažieru zāli, šautuvi), kā arī izmantot stadionu, futbola laukumu un tenisa kortu.

 

Notikumu kalendārs
 Jūlijs 2015 
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
 << >> 

RSS       RSS

e-pakalpojumi
Vietejas-pierobezas-satiksmes-atlaujas.gif
Piespēlē, lai būtu labāks rezultāts
Valsts draugi

Macibas-valsts-robezsardzes-koledza-baneris.gif

KNAB
Latvija-Tu-zeme-sveta,-Tevi-sargat-musu-gods.gif
Latvijas prezidentūra ES padomē
Vizu-informacijas-sistema.gif

PRADO.gif

Latvijas robezsargu asociacija_logotips_baneris.gif

FRONTEX

baners_400x200_iestadem.gif
Jūs esat 011928482 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2015.07.16

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075617, 67075739, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;