Atlasīts 2019. gada jūlijs

Visi notikumi

2019.04.11 Norisinājās lidostas "Rīga" un lidostas "Šeremetjeva" robežkontroles punktu priekšnieku tikšanās

No 10. līdz 11. aprīlim Latvijā norisinājās Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Lidostas "Rīga" robežkontroles punkta priekšnieka pulkvežleitnanta Vernera Stūrmaņa un Krievijas Federālā drošības dienesta Robežsardzes dienesta "Šeremetjevas" lidostas robežkontroles vienības priekšnieka pulkveža Sergeja Logvinova tikšanās.

Tikšanās laikā Krievijas delegācija tika iepazīstināta ar Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Lidostas "Rīga" robežkontroles punktu, tā struktūru, funkcijām un aprīkojumu. Latvijas un Krievijas delegāciju pārstāvji apmainījās ar informāciju par lidostu "Rīga" un "Šeremetjeva" 2018. gada un 2019. gada I ceturkšņa darbības rezultātiem un savstarpējā informācijas mehānisma efektivitātes uzlabošanas iespējām.

Tikšanās norisinājās saskaņā ar "Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Krievijas Federālā drošības dienesta Robežsardzes dienesta kopīgo sadarbības plānu 2018. - 2019. gadiem".

Informāciju sagatavoja: Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, tālr. 67075617, mob. 20364206, e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv