Atlasīts 2019. gada augusts

Visi notikumi

2018.10.30 Valsts robežsardzes amatpersonām piešķirti valsts apbalvojumi

Viestura ordenisPar sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā vienai Valsts robežsardzes amatpersonai piešķirts Viestura ordenis, savukārt vēl viena amatpersona apbalvota ar Viestura ordeņa II pakāpes (sudraba) goda zīmi.

Ar Latvijas Valsts prezidenta Raimonds Vējoņa un Ordeņu kapitula 2018.gada 19.oktobra lēmumu par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā V šķiras Viestura ordenis piešķirts un par ordeņa kavalieri iecelts Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes galvenais inspektors kapteinis Artūrs Labans, savukārt ar Viestura ordeņa II pakāpes (sudraba) goda zīmi apbalvots Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Pasienes robežapsardzības nodaļas inspektors (kinologs) virsseržants Edgars Ziediņš.

Ordeņa devīze ir "Confortamini et pugnate" ("Esiet stipri un cīnieties").

Ar Viestura ordeni apbalvo par sevišķiem militāriem nopelniem, kā arī par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā un valsts neatkarības aizstāvēšanā, valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā, valsts robežas apsargāšanā, valsts bruņoto spēku veidošanā un valstiskās apziņas ieaudzināšanā pilsoņos, sagatavojot tos kalpošanai savai valstij un zemei un savas valsts un zemes nelokāmai aizsargāšanai.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, tālr. 67075617, mob. 20364206, e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv