Atlasīts 2018. gada maijs

Visi notikumi

2017.09.08 Norisinājās IV Starptautiskās speciālo uzdevumu vienību sacensības

Šā gada 7. un 8.septembrī Valsts robežsardzes koledžā norisinājās IV Starptautiskās speciālo uzdevumu vienību sacensības, kuras organizēja Valsts robežsardzes Aviācijas pārvalde.

Sacensībās piedalījās komandas no Latvijas Drošības policijas, Latvijas Valsts policijas, Amerikas Savienoto Valstu armijas, Lietuvas Valsts robežsardzes dienesta, Igaunijas Robežsardzes departamenta, Somijas policijas, Ukrainas Valsts robežapsardzības dienesta, kā arī Latvijas Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes.

Sacensības organizētas, lai apmainītos ar pieredzi, paplašinātu sadarbības iespējas nacionālajā un starptautiskajā līmenī starp speciālo uzdevumu vienību struktūrvienībām, pilnveidotu speciālo uzdevumu vienību darbinieku profesionālās iemaņas, kā arī noteiktu labāko speciālo uzdevumu vienību komandu.

Sacensību atklāšanā un norisē piedalījās Latvijas Republikas iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Viesturs Silenieks, kā arī Nacionālo bruņoto spēku, Valsts policijas un Valsts robežsardzes vadība.

Sacensību laikā speciālo uzdevumu vienību komandu dalībnieki veica uzdevumus pietuvinātus reālai kaujas situācijai. Sacensību dalībnieki izrādīja augstu profesionalitāti, veiklību un izturību, kā arī cīņas sparu.

1.vietu ieguva Pretterorisma vienība "Omega", 2.vietu - Igaunijas Robežsardzes departamenta komanda, bet 3.vietu - Drošības policija.

Sacensību noslēgumā godalgoto vietu ieguvējiem apbalvojumus pasniedza Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

  Norisinājās IV Starptautiskās speciālo uzdevumu vienību sacensības 07.-08.09.2017

IV SUV sacensības 07.-08.09.2017

IV SUV sacensības 07.-08.09.2017

FOTO: VRS AVP
Informāciju sagatavoja: Vija Enikova,
Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes vecākā inspektore (pārvaldes priekšnieka palīdze), tālr. 65703981, mob. 27877090, e-pasts:vija.enikova@rs.gov.lv