Atlasīts 2018. gada maijs

Visi notikumi

2017.09.06 Valsts robežsardzes amatpersonas piedalījās ekspertu konsultācijās Lietuvā

 

Trešdien, 6.septembrī, Latvijas delegācijas sastāvā kopā ar Ārlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem Valsts robežsardzes amatpersonas piedalījās ekspertu konsultācijās par valdības Līguma projektu par Latvijas - Lietuvas valstu robežas uzturēšanu un pilnvaroto robežas pārstāvju darbību (turpmāk - Līgums).

Konsultāciju rezultātā ekspertu līmenī saskaņota Līguma gala redakcija, kurā noteikta valsts robežas, robežzīmju un robežjoslas uzturēšanās kārtība, kā arī atrunāti Latvijas un Lietuvas Robežpilnvaroto darbības aspekti. Konsultāciju noslēgumā parakstīts tikšanās protokols.

Minētais Līgums izstrādāts pamatojoties uz 1993.gada 29.jūnija Līgumu par valsts robežas atjaunošanu starp Latvijas Republiku un Lietuvas Republiku.

Sanāksmes laikā Valsts robežsardzes vārdā VRS GP Dienesta organizācijas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Mariks Petrušins pasniedza Lietuvas Iekšlietu ministrijas Valsts robežsardzes dienesta Starptautisko operāciju nodaļas galvenajam speciālistam majoram Sergejus Partnovas Valsts robežsardzes apbalvojuma zīmi Nr.151 „Par nopelniem Valsts robežsardzes attīstībā".

ekspertu konsultācijas Lietuvā 06.09.2017.

ekspertu konsultācijas lietuvā 06.09.2017

ekspertu tikšanās lietuvā 06.09.2017

Informāciju sagatavoja: Oksana Halupjaka,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas galvenā inspektore