Atlasīts 2018. gada maijs

Visi notikumi

2017.08.24 Notika darba tikšanās ar ASV Bruņoto spēku pārstāvjiem

 

Šī gada 24.augustā Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē notika tikšanās ar ASV Bruņoto spēku Aizsardzības sadarbības biroja (Office of Defense and Cooperation) vadītāju pulkvežleitnantu Joshua Kaser.

Tikšanās laikā Valsts robežsardzes Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas priekšnieks pulkvežleitnants Māris Domiņš ASV pārstāvi informēja par Valsts robežsardzes struktūru un uzdevumiem, sadarbības jautājumiem ar kaimiņvalstīm, kā arī situāciju uz ES ārējās robežas. Tāpat, tikšanās laikā pārrunāja jautājumus par Latvijas Republikas austrumu robežas ierīkošanas gaitu un nākotnes plāniem. ASV puse sniedza aktuālāko informāciju par ASV valdības finanšu programmu pieejamību Valsts robežsardzes kapacitātes un mobilitātes paaugstināšanai iegādājoties tehniskos līdzekļus, kā arī specializēto transportu Latvijas Republikas robežas apsardzības nodrošināšanai.

Pulkvežleitnants Joshua Kaser dienestu Latvijā uzsāka šī gada jūlijā, kad amatā nomainīja savu priekšteci pulkvežleitnantu Robert McVey.

Tikšanās ar ASV bruņoto spēku pārstāvjiem 24.08.2017.

 FOTO: Jolanta Babiško
Informāciju sagatavoja: Māris Domiņš,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas priekšnieks